O nas

 

Cześć,

 

dziękujemy, że nas odwiedziliście. Zapraszamy do naszego, obsypanego cynamonem i miłością świata. Rozgośćcie się i czujecie jak u siebie.

 

 
 
 
 

 

Cynamonowe Śluby to dwie różne osobowości i dwa różne spojrzenia, które wspaniale się uzupełniają.

 

 
 
 
 
 
 
 

 
 

Techniczny i opanowany Łukasz oraz organizatorka cynamonowego zamieszania Agata 🙂

 

 

 
 
 
 
 
 

 

Agata

 

Fotografia w jej rodzinie jest od pokoleń. Dziadek, ojciec, no i hmmm… jak by to ująć, nie miała wyboru :). No cóż, rodziny się nie wybiera. Dzieciństwo spędzone między zdjęciami, rozwieszonymi na sznurka w ciemni ojca a ganianiem z bandą dzieciaków i psów po pagórkach. Oprócz obowiązku podtrzymania tradycji rodzinnej, odnajduje w fotografii pasje, przyjemność i radość. Kocha spędzać czas z ludźmi i obdarowywać ich niezapomnianymi kadrami. Zatrzymywać emocje. Dostrzega więcej niż inni. Uwielbia podróże, te małe i też te całkiem duże. Ubóstwia jedzenie, dobre jedzenie. Są osoby które zamiast cześć, mówią do niej smacznego 🙂

 

 
 
 

 

 

Łukasz

No własnie…. rozdarty między matematyką a fotografią. Całe szczęście, że dobrze potrafi dzielić czas miedzy obie pasję. Nie znam osoby o większej wiedzy o fotografii i sprzęcie foto. Miłośnik dobrego kina i książki. Niesamowity gaduła 🙂 Raz dał się namówić Agatce na spontaniczny wyjazd na Sardynię i po chłopie. Teraz gania z nią wszędzie i sam organizuje takie wypady.

Kocha morze i szum fal. W tym roku zobaczył pierwszy raz ocean, bohaterski pogromca ośmiornic.  Aktor amator, miłośnik Top Gear i Gwiezdnych Wojen. Z matematyczna dokładnością uwiecznia emocje w kadrach.

 
 
 
 

 
 

Dla nas fotografia to ludzie i to co jest między nimi, emocje, gesty, subtelności, spontaniczność i to czego często nie dostrzegamy na co dzień.

 
 

Współpracujemy z najzdolniejszym ze wszystkich operatorów.

Oto Robert.

Za kamerą stanął, bo lubi dokumentować. Gdy znudziło go filmowanie klasyczną kamerą, wymyślił własny sposób na nagrywanie weselnych filmów tylko po to, by odzyskać świeżość w pasji i zyskać jeszcze lepsze efekty. Doświadczenie jest nieprzekazywalne, a jeśli się je zdobyło, pozwala na o wiele więcej… Od tej pory „kręci” dwoma kamerami na raz tak, by nie uronić tego co widać w szerokim kontekście ale i w najdrobniejszym szczególe. By filmy były ciekawsze, bardziej dynamiczne i przesiąknięte emocjami. Kocha innowacje i nowinki. Jeśli coś robi się w czterech ruchach, wymyśli jak zrobić to przy użyciu tylko dwóch i dwa razy lepiej. Jego pracę możecie zobaczyć tu http://www.cynamonowesluby.pl/film/

A oto my w akcji.