cennik

Przygotowaliśmy propozycję pakietów ślubnych, z których korzysta większość Naszych Par. Nie oznacza to, że proponowane pakiety są sztywne. Chętnie też wysłuchamy, jakie są Wasze oczekiwania i pomysły. Jesteśmy elastyczni w podejściu i każdą parę traktujemy indywidualnie.

Wystarczy, że napiszecie:

kiedy,

gdzie i jaki charakter będzie miała uroczystość (ślub kościelny, ślub cywilny w urzędzie, czy w plenerze, a może humanistyczny),

gdzie planujecie przyjęcie wesele,

ilu gości się spodziewacie,

na [email protected] wtedy stworzy dla Was ofertę.

Może w tym miejscu rozwieje wątpliwości, z jakimi najczęściej do nas piszecie. Rezygnacja z sesji narzeczeńskiej nie zmienia ceny pakietu. Uważamy, że taka sesja, choćby 40 minutowa przed ślubem,  jest bardzo ważna. Przyzwyczajacie się do obecności aparatu, a przy okazji lepiej się poznajemy :). Dzięki takiemu spotkaniu, nie jesteśmy dodatkowym elementem stresu w dniu ślubu, a Wy czujecie się naturalnie i nie sztywniejecie na widoku aparatu wymierzonego w Waszym kierunku. Co ciekawe, takie sesje najbardziej doceniają Panowie. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej uświadamiają im, że nie ma się czego bać. Takie fotografie są  pamiątką oraz mogą posłużyć jako dekoracja sali czy zaproszeń.

Często zadajecie pytanie o albumy. Mamy je w swojej ofercie, ale nie w pakietach. Powód jest się bardzo prosty, każda para chce inny album. Bardzo szeroki zakres wybory rozmiaru, materiału obicia, czy nawet papieru powoduje, że każdy może stworzyć swój niepowtarzalny album. Doradzamy z doświadczenia, by do projektowania usiąść po sesji plenerowej (jeśli taka ma miejsce), aby zamknąć wszystkie ślubne wspomnienia w jeden książce.